Sign in to follow this  
Followers 0
Vatan...

Bedensel Engelli Şampiyondan Çeker’e Ziyaret

2 posts in this topic

4285.jpg

Bedensel Engelliler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’na ferdi olarak katılan ve 3 birincilik alan Faruk Akbağ aldığı kupa ve madalyalarla birlikte Aydın Gençlik Spor İl Müdürü Bekir Çeker’i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Faruk Akbağ, eski yöneticilerden destek bulamadığı için sporu bıraktığını ve 5 yıldır hiç bir turnuvaya ve şampiyonaya gitmediğini kaydetti.Bekir Çeker’in Aydın’da göreve başlamasından sonra, Çeker’in spora bakışı ve teşvikleri ile tekrar spora dönme kararı alan Akbağ; gittiği ilk Türkiye şampiyonasından 3 birincilik getirerek Türkiye şampiyonu oldu.Akbağ, aldığı şampiyonlukta emeği olan Aydın Gençlik Spor İl Müdürü Bekir Çeker’e ve herkese teşekkür etti.

Gençlik Spor İl Müdürü, Bekir Çeker, Türkiye Şampiyonu olarak ülkemizi ve ilimizi Avrupada temsil edecek sporcumuz Faruk Akbağ'a Aydın GSİM olarak her türlü desteği sağlanacağı sözünü verdi. Akbağ’dan ilerleyen dönemlerde daha büyük başarı isteyen Çeker, hedefin Avrupa ya da Dünya Şampiyonası’nda madalya olduğunu söyledi Akbağ’a teşekkür etti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0