ibrahim

Üye
 • Content count

  415
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Kendi Halinde

About ibrahim

 • Rank
  Forum Emekçisi
 • Birthday 09/20/1977
 1. Kök Hücre Ameliyatı Oluyorum..

  Ahmet çok güzel ve sevindirici haberleri bekliyoruz inşallah... Bütün arkadaşların gözü kulağı sizlerde emin olun binlerce insanın duası sizlerle Rabbim acil şifalar versin ...
 2. arkadaşım öncelikle geçmiş olsun bende omurilik tömürü nedeniyle yürüyemiyorum amaliyatta dikkatli olmanı isterim umarım çok hasar oluşmadan atlatırsın.
 3. Kök Hücre Ameliyatı Oluyorum..

  Rabbim hayırlı şifalar versin inşallah .
 4. Felcobot

  Çok güzel bir buluş inşalah bütün özürlülülerin kullanabileceği şekilde dizayn edilir ve fiyatı belirlenir . Yapanları kutluyorum ellerine sağlık ...
 5. Sen Benimsin

  Çok güzeldi... paylaşım için teşekkürler.
 6. Felçlilerin Umudu Oldu

  İnşallah başarılı sonuçlar alınır omur ilik hasarlısı bir çok hasta bu tür gelişmeleri bekliyor. haber için teşekkürler...
 7. Bu tür cihazlar herkesin kullanabileceği bir şekjilde olursa ve fiyatlarda düşerse engellilerin işine daha çok yarar diye düşünüyorum. Paylaşım için teşekkürler SÜMEYYE.
 8. Arkadaşlar varsa öyle etkili bir tedavi bilgisi olan lar paylaşırsa sevinirim.
 9. engelliler için egzersiz çok önemli mutlaka yapılması gerekiyor. paylaşım için teşekkürler.
 10. Her ne sebeble söylenirse söylensin hiç kabul edilecek cinsten sözler değildi. HERKES AYAĞINI DENK ALMALI AĞZINDAN ÇIKANA DİKKAT ETMELİ.. PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER SÜMEYYE.
 11. Evvela geçmiş olsun ..İnşalalh kısa zamanda sağlığına kavuşursun. Ama böyle değilde bir sağlık kuruluşunda tedavi olsan daha iyi olur sanırsam.
 12. Annem

  Elleri öpülesi anaların anneler günü kutlu olsun. Şiirler için tşk sümeyye ..
 13. ben bu ilaçları sordum ..bazı anemik durumlarda kullanılıyormuş. b vitamini desteği olduğunu söylediler. Özellikle çocuk felci olan hastalarda ve otistik çocuklarda kullanıldığını söylediler. ama omur ilik felci konusunda endike olup olmadığını denemediklerini söylediler.
 14. İlk defa duydum .arkadaşalr eğer kullanan varsa ve faydası oluyorsa paylaşırsanız sevinirim..
 15. Hoş Geldin Gönlüme!

  Çok güzel şiir sümeyye paylaştığın için teşekkürler...