İçeriğe git

Resim
- - - - -

[Soru] Sinir Gelişimi İçin İğne Kullanan Var Mı?

• Please log in to reply
Bu konuya 17 yanıt gönderildi

#1 CanBy

CanBy

Site Yönetim

• SiteYöneticisi
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 3212 İleti

Yazma tarihi: 28.04.2011 - 14:23

Arkadaşlar Sinirlerin gelişimi için yani his ve hareket kazanımı için Beyin cerrahları ve bazı ülkeler Bazı iğneler öneriyor. Banada Bir Arkadaşım Önerdi ve Faydasını gördüğünü söylüyor.
Onada Amerikalı Arkadaşının Doktoru ' neurogrısovıt ' önermişti . Haftada iki sefer Kullandı faydası oluyormuş. Son Olarak ta Nişantaşından Beyin cerrahıda ' cerebrolysin ve placenta suıs injeel ' Önermiş Onları Alacaktı.
Sizlerden Bunları kullanan oldu mu?
İllk defa duyduysanız doktorunuza sorabilirmisiniz?

Lütfen okudugunuz konulara kendi yorumlarınızla cevap verin.....

#2 ibrahim

ibrahim

Forum Emekçisi

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 419 İleti

Yazma tarihi: 28.04.2011 - 15:26

İlk defa duydum .arkadaşalr eğer kullanan varsa ve faydası oluyorsa paylaşırsanız sevinirim..
Hayat dibi kırık bardaktaki suya benzer; içsende biter içmesende. O yüzden nekadar içsek kardır..

#3 07ramazan07

07ramazan07

Farum Heveslisi

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 882 İleti

Yazma tarihi: 29.04.2011 - 15:45

Bende duymadım şimdiye kadar..Sormak lazım.Zararı olmuyosa denemek lazım,belki faydasını görürüz..

#4 gonca

gonca

Forumcu Üye

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*
  • 53 İleti

Yazma tarihi: 30.04.2011 - 05:11

Arkadasiniz bu tedaviye basliyali nekadar olmus nasil bi gelismme olmus?

#5 k@lpsizim_85

k@lpsizim_85

k@lps!z!m_85

• Üye
  • 4423 İleti

Yazma tarihi: 30.04.2011 - 07:31

bende ilk kez duydum .. peki faydası ne kadar olmus iğnenin zararları var mı bunuu herkes yaptırabiliyormu yoksa belirli bi testlerden gecip mi yapılıyor..

H€RK€S @YNIYK€N B€N F@RKLIYDIM ŞİMDİ H€RK€S F@RK P€ŞİND€ B€N YİN€ @YNIYIM BUD@ BENİM F@RKIM....

€NGELL€Rİ SESİZCE BİR€YS€L OL@R@K D€ĞİL TOPLU H@LD€ S€SLİC€ @Ş@LIM..

Yapacağınız Yorumları Öyle Güzel Seçin ki;
Karşınızdaki İnsan Ne Kırılsın Ne Gücensin,
Her Mesajınız Sizin Kariyerinizi ve Kişiliğinizi Ortaya Koyacaktır.
Unutmayın ki Paylaşım Yapanlarda İnsandır,Robot Değil

#6 Sumeye

Sumeye

***Forumun Yıldızı***

• Üye
  • 4170 İleti

Yazma tarihi: 30.04.2011 - 11:13

Ben ben böyle bir iyneyi ilk kes duydum kulanan varmı ne faydası oluyormuş bilgisi olan varmı

Dünyanınflowers_221.gif En Büyük Serveti
Can Sağlığıdır Yaşamak Nekadar Acı Olsada Zor Olsada Yaşamak Sabretmek Zorundayızflowers_221.gif Bu Hayatı

#7 ahmet_t12

ahmet_t12

Forum Bekçisi

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 631 İleti

Yazma tarihi: 30.04.2011 - 15:11

bu gün prof dr azmi hamzaoğluyla randevum vardı bu iğne olayınıda ayrıca kök hücre konusunuda sordum ama malesef şuanda omurilik felçlisi birine tıp ın yapacak hiç bir şey yok..

şunuda belirdeyim her şey para ya endeksli ülkemizdde ve dünyada ne kadar para o kadar sağlık ameliyat olmam gerekli ama şuanda 100 bin lira lazım mecburen amerikan hastanesinin sgk anlaşma yapmasını bekliyorum :(

Her Elimi Sıkanla Dost Olmadığım gibi; Her Canımı Sıkanla da Düşman Olmam.-

#8 Berrin

Berrin

Forum Kolik

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 2178 İleti

Yazma tarihi: 30.04.2011 - 16:21

Bende ilk defa duydum bilgisi olanlar bizi aydınlatırsa çok iyi olur belki denemeye değer.

Hayat;kadere inat seni sil baştan yaşayacağım ahtım olsun.

#9 ibrahim

ibrahim

Forum Emekçisi

• Üye
  • Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*Pip*
  • 419 İleti

Yazma tarihi: 01.05.2011 - 14:47

ben bu ilaçları sordum ..bazı anemik durumlarda kullanılıyormuş. b vitamini desteği olduğunu söylediler.
Özellikle çocuk felci olan hastalarda ve otistik çocuklarda kullanıldığını söylediler. ama omur ilik felci konusunda endike olup olmadığını denemediklerini söylediler.
Hayat dibi kırık bardaktaki suya benzer; içsende biter içmesende. O yüzden nekadar içsek kardır..

#10 CanBy

CanBy

Site Yönetim

• SiteYöneticisi
  • 3212 İleti

Yazma tarihi: 03.05.2011 - 08:03

ben bu ilaçları sordum ..bazı anemik durumlarda kullanılıyormuş. b vitamini desteği olduğunu söylediler.
Özellikle çocuk felci olan hastalarda ve otistik çocuklarda kullanıldığını söylediler. ama omur ilik felci konusunda endike olup olmadığını denemediklerini söylediler.

Zaten Bunları bilen dr sayısı az kullanıp denememişler. Arkadaşın demesine göre Çoğu ülkelerde bu iğneleri drlar öneriyormuş.

#11 destiny13

destiny13

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 01.01.2014 - 23:28

Sevgili dostlar Cortexin ve placenta suiss injeel tedavileri konusunda deneyimlerimizi aktarmak istedim ..

5 yaşınd cp li bir evladım var .Soğuk nöbet süreçleri vs derken doğu nöroloğu bulana kadar çok hırpalandık ç Zira herbiri evladım üzerinde farklı şeyler ( ilaç ) denemek istediler . şükürler olsunki artık düzene girdi. 2 ay önce doktor Serdar Dağ a gittik bize placenta suiss injeel ( 100 adet -10 kutu ) yazdı bunu eczacılar birliği vasıtasıyla getirttik. insülin iğnesi ile evde kendimiz yapmaya devam ediyorum . işin önemli kısmı Cortexin e gelince bu hayvansal bir alternatif tedavi tam 8 ayrı hekime  danışarak oğluma kullanmaya başladık .. aslında denerken pekde beklentimiz yoktu ancak  ilk kür yani 30 gün sonra tek kelime konusamayan oğlumda anlamsızda olsa kelimelrin hızla arttığına şahit olduk . 30 taneyi tamamladıktan sonra 30 gün ara verdik . bu iğneyi 4 aile farklı teşhslerle kullanıyoruz. fayda gördüğümüz ve devam ettiğimiz için  belkide sizlerede doktor önerisi ile fyda edebilir diye buradan ulaşmak istedim . eger bana ulaşmak isterseniz size detaylı bilgi veririm . iyi seneler

• aylin sude bunu beğendi

#12 CanBy

CanBy

Site Yönetim

• SiteYöneticisi
  • 3212 İleti

Yazma tarihi: 02.01.2014 - 17:24

Sevgili dostlar Cortexin ve placenta suiss injeel tedavileri konusunda deneyimlerimizi aktarmak istedim ..

5 yaşınd cp li bir evladım var .Soğuk nöbet süreçleri vs derken doğu nöroloğu bulana kadar çok hırpalandık ç Zira herbiri evladım üzerinde farklı şeyler ( ilaç ) denemek istediler . şükürler olsunki artık düzene girdi. 2 ay önce doktor Serdar Dağ a gittik bize placenta suiss injeel ( 100 adet -10 kutu ) yazdı bunu eczacılar birliği vasıtasıyla getirttik. insülin iğnesi ile evde kendimiz yapmaya devam ediyorum . işin önemli kısmı Cortexin e gelince bu hayvansal bir alternatif tedavi tam 8 ayrı hekime  danışarak oğluma kullanmaya başladık .. aslında denerken pekde beklentimiz yoktu ancak  ilk kür yani 30 gün sonra tek kelime konusamayan oğlumda anlamsızda olsa kelimelrin hızla arttığına şahit olduk . 30 taneyi tamamladıktan sonra 30 gün ara verdik . bu iğneyi 4 aile farklı teşhslerle kullanıyoruz. fayda gördüğümüz ve devam ettiğimiz için  belkide sizlerede doktor önerisi ile fyda edebilir diye buradan ulaşmak istedim . eger bana ulaşmak isterseniz size detaylı bilgi veririm . iyi seneler

Çok teşekkür ederiz bilgi aktarımınız için, inşallah daha da faydasını görürsünüz 

#13 destiny13

destiny13

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 18.01.2014 - 00:06

sevgili dostlar cortexin tedavisi devam eden 4 aile den biri olarak son deneyimimi sizlerle paylasmak istedim. biz ogluma 30 gun araliksiz yapip 30 gun ara veriyoruz . bu arada ilac bilesiminde bulunan vitamin mineral katkilarinin da kan tablosunda takibini 30 gunde bir kan verip kontrol ettirdim. zira o karisimin karacigere etkiside merak konusuydu . kan sonuclarimiz korteksin tedavisi sonrasi gayet iyi cikti.. paylasmak istedim saygilar

#14 destiny13

destiny13

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 04.02.2014 - 10:07

selamlar .. siteye bu konuda bilgi almak isteyen dostların var olacağını düşünerek giriyordum ancak sanırım kimse ilgilenmemiş. biz oğluma 3. küre başlıoruz.. insallah herkes sağlığına kavuşur .. bilgi paylaşımı yapmak isteyen dostlar bana yazabilirler 

• aylin sude bunu beğendi

#15 asligul

asligul

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 28.04.2014 - 13:56

selamlar .. siteye bu konuda bilgi almak isteyen dostların var olacağını düşünerek giriyordum ancak sanırım kimse ilgilenmemiş. biz oğluma 3. küre başlıoruz.. insallah herkes sağlığına kavuşur .. bilgi paylaşımı yapmak isteyen dostlar bana yazabilirler 

Merhaba size yazmistim bebeğimin durumunu anlatmistim ama tazim gelmedi sanirim eğer ulasmadiysa mail adresinize verir misiniz lütfen mutlaka görüşmek lazim sizinle.teşekkürler hoscakalin

#16 aylin sude

aylin sude

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 07.07.2014 - 16:42

selam enim 9 yaşında cp li bir kızım var serdar beye bizde gittik geçen hafta bize de igne verdi devlet hastanelerinde hiç bir dr bilmiyor çok tereddüt kaldık bizde siz nasıl getirtiniz igneleri bize fiyatları yüksek geldi devlette yazdıra bilsek diye ugraşıyoruz

#17 ahmetharman

ahmetharman

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 16.09.2014 - 00:46

selamlar, bende epilepsi hastasıyım 11 senedir. Bu ilacın, epilepsi hastalığına da iyi geldiğini duydum. Rusyada bu ilaçla tedavi edilioyrmuş. Ancak elimde sağlıklı ve güvenebileceğim çok fazla veri yok..nerden nasıl bilgi edinebilirim bana yardımcı olabilir misiniz ?

#18 aylin sude

aylin sude

Yeni Üye

• Üye
  • Pip*
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 22.09.2014 - 15:13

bizde kullanmaya başladık bu ilaçları daha 15 gün oldu dr serdar dağ yazdı ilaçları daha iyi kızım çok şükür destiy 13 arkadaşımız daha uzun bi süredir kullanıyo bizide bilgilendirirse çok mutlu olucam

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı