CanBy

[Soru] Sinir Gelişimi İçin İğne Kullanan Var Mı?

Bu konuda 30 ileti var

Sevgili dostlar Cortexin ve placenta suiss injeel tedavileri konusunda deneyimlerimizi aktarmak istedim ..

5 yaşınd cp li bir evladım var .Soğuk nöbet süreçleri vs derken doğu nöroloğu bulana kadar çok hırpalandık ç Zira herbiri evladım üzerinde farklı şeyler ( ilaç ) denemek istediler . şükürler olsunki artık düzene girdi. 2 ay önce doktor Serdar Dağ a gittik bize placenta suiss injeel ( 100 adet -10 kutu ) yazdı bunu eczacılar birliği vasıtasıyla getirttik. insülin iğnesi ile evde kendimiz yapmaya devam ediyorum . işin önemli kısmı Cortexin e gelince bu hayvansal bir alternatif tedavi tam 8 ayrı hekime danışarak oğluma kullanmaya başladık .. aslında denerken pekde beklentimiz yoktu ancak ilk kür yani 30 gün sonra tek kelime konusamayan oğlumda anlamsızda olsa kelimelrin hızla arttığına şahit olduk . 30 taneyi tamamladıktan sonra 30 gün ara verdik . bu iğneyi 4 aile farklı teşhslerle kullanıyoruz. fayda gördüğümüz ve devam ettiğimiz için belkide sizlerede doktor önerisi ile fyda edebilir diye buradan ulaşmak istedim . eger bana ulaşmak isterseniz size detaylı bilgi veririm . iyi seneler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba nasilsiniz.ben yeni uye oldum buraya.sanliurfa merkezden yaziyorum.yegnim 12 yasinda agir otizmli konusamiyo.hircin davranislari var.bu kulandiginiz ilaclari nasil temin edebiliriz.yardimci olurmusunuz.telf.yaziyorum.caldirin.ararim.05534249363

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba nasilsiniz.ben yeni uye oldum buraya.sanliurfa merkezden yaziyorum.yegnim 12 yasinda agir otizmli konusamiyo.hircin davranislari var.bu kulandiginiz ilaclari nasil temin edebiliriz.yardimci olurmusunuz.telf.yaziyorum.caldirin.ararim.05534249363

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Benim oğlum sp hastası İstanbulda Doktora gittik Placenta suis injeel adında iğne verdi yurt dışından buldum getirttim başladık kullanmaya allah yardımcımız olsun inş faydası olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba. Placenta suis injell,cortexin veya cerebrolysin ilaç kullanan ailelerden bana yardımcı olacak kimse var mı acaba? babam 5 aydır bilinci kapalı beynine 15 dakika oksijen gitmemiş bu ilaçlardan hangisini kullanmamız lazım ve hangi dozajda kullanmak gerek? Lütfen yardım eder misiniz? Destiny13 sizin hastanız nasıl oldu kürleri nasıl kullandınız acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap