Sign in to follow this  
Followers 0
zeynepkrtas

Aşka Dair....

3 posts in this topic

Aşka Dair...

Askı böyle bilmezdim, onu tanıyana kadar ....Yada bilseydim onu tanımak ister miydim ? isterdim.....

imkansıza adardım kendımı yine...

Yine acı veren , büyüleyen gözlerinde kaybolur giderdim düşünmeden ,düsünmek istemeden..

Deniz özgürlüğünw aşıktı . Ben ona aşıktım. O, benım için özgürlüktü..ben onun için tutsaklık.....Onu her gördüğümde ,

bir ressamın fırca darbesi gibi, rastgele savrulurdum hayatta ...aşkı içimde binlerce renk olurdum .....

Aşkın beni benden aldıgını bilseydıim yinede severmiydim onu ? severdim....

Tehlikeli işler yapıyordu Deniz , karışık işler yapıyordu . Hiç sorgulamadım eleştiremedim . Kaybetmeyi göze alamadım belkide.Beni büyülüyordu,beni korkutuyordu. İstanbul gibi... coşkuluydu hüzünlüydü, karmaşıktı,Ne onunla ne onsuzdu , tehlikeliydi .

Ama ben yine de onda huzurluydum.Tehlike icinde duymadıgım kadar güvendeydim.O ise gökyüzüne uzanan gökdelenler gibiydi uzaktı . ulaşma isteğim boşunaydı.

Deniz .....içimin kanayan yarası....benim olmayacagını bilseydim yinede severmiydim seni....Severdim...

Zaman yılları bir canavar gibi yuttu. Deniz gitti ..Bilmem kaç yıl geçti , ask yoktu zaman mıydı gerçek olan . neydi? Tutkuyla baglandıgımız ateşi geçip külleri kalan ..... neydi?

Arzu Aytekin....