nasip53

Üye
 • İçerik sayısı

  74
 • Katılım

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

1 Kendi Halinde

nasip53 Hakkında

 • Derece
  Forumcu Üye
 • Doğum Günü 26-07-1977
 1. Rabbim herkeze sabır ve acil şifalar versin.
 2. Allah c.c. razı olsun kardeşim..
 3. Hatmimize katılmayı herkezi bekliyoruz..
 4. itinayla beklşiyoruz..
 5. Teşekkür ediyorum.. Allah razı olsun..
 6. bilim adamlarına başarılar diiyoruz..
 7. Linge tıkmamadan yorum yaptım.. Şimdi tıklayınca ... O grafikde, bazı dallarda başvurular olmuş,, elemeler olmuş..Birinciliğe laik değerde bazı dallarda 1. gösterilmemiş..
 8. Bunu okuyunca aklıma şu geldi...Anaokul çocuklarına denirya hepiniz birincisiniz..Bu mu?.. unutmak mı? ..önemsememek mi?..Bu işler ile uğraşanlar adına üzüldüm...
 9. kimin yok ki!
 10. hayırlısı....
 11. kestane kebap, yemesi sevap..
 12. doymuş yağların kritik görevi kilo yapmak mı? tabiki rolleri vardır..karbonhidratlar, proteyinler bitince yağa ihtiyaç var.. peki o denge nasıl sağlancak..bazıları aşırı diyete giriyor..onlar için vucutda belirli miktarlarda doymuş yağ olmalı..olmazsa kişide olmadık durumlar ortaya çıkabiliyor.. normal insanlar zaten yediği besinlerden gerekli yağı alıyorlar.. burada önemli olan denge.. aşırıya kaçmama. ahada doktor dedi vucudun doymuş yağa ihtiyacı var deyip sınır aşılırsa vucudun genleşme sınırıda aşılmış olur. bakmışsın kocaman biri olmuşum..
 13. maşallah.. engelli arkadaşlarımız kök hücre tedavisi hakkında ajan gibi olduk..sürekli bilgi topluyoruz.. bakalım verilerin potansiyeli ne zaman kinetiğe dönüşecek..hadi hayırlısı..
 14. onlar aşmışlar.. baksana! engel bile tanımıyorlar.. başkasının derdi halkbankasını mı germiş..