nasip53

Üye
 • Content count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Kendi Halinde

About nasip53

 • Rank
  Forumcu Üye
 • Birthday 07/26/1977
 1. Rabbim herkeze sabır ve acil şifalar versin.
 2. Allah c.c. razı olsun kardeşim..
 3. Hatmimize katılmayı herkezi bekliyoruz..
 4. Teşekkür ediyorum.. Allah razı olsun..
 5. bilim adamlarına başarılar diiyoruz..
 6. Linge tıkmamadan yorum yaptım.. Şimdi tıklayınca ... O grafikde, bazı dallarda başvurular olmuş,, elemeler olmuş..Birinciliğe laik değerde bazı dallarda 1. gösterilmemiş..
 7. Bunu okuyunca aklıma şu geldi...Anaokul çocuklarına denirya hepiniz birincisiniz..Bu mu?.. unutmak mı? ..önemsememek mi?..Bu işler ile uğraşanlar adına üzüldüm...
 8. kimin yok ki!
 9. kestane kebap, yemesi sevap..
 10. doymuş yağların kritik görevi kilo yapmak mı? tabiki rolleri vardır..karbonhidratlar, proteyinler bitince yağa ihtiyaç var.. peki o denge nasıl sağlancak..bazıları aşırı diyete giriyor..onlar için vucutda belirli miktarlarda doymuş yağ olmalı..olmazsa kişide olmadık durumlar ortaya çıkabiliyor.. normal insanlar zaten yediği besinlerden gerekli yağı alıyorlar.. burada önemli olan denge.. aşırıya kaçmama. ahada doktor dedi vucudun doymuş yağa ihtiyacı var deyip sınır aşılırsa vucudun genleşme sınırıda aşılmış olur. bakmışsın kocaman biri olmuşum..
 11. maşallah.. engelli arkadaşlarımız kök hücre tedavisi hakkında ajan gibi olduk..sürekli bilgi topluyoruz.. bakalım verilerin potansiyeli ne zaman kinetiğe dönüşecek..hadi hayırlısı..
 12. onlar aşmışlar.. baksana! engel bile tanımıyorlar.. başkasının derdi halkbankasını mı germiş..