yarali kalp

Biyonik Bacak Çiğdem'in Aşkı Engel Tanımadı...

Önerilen İletiler

fft2mm311576.jpgBacak gitti ama aşkları bitmedi...

Protez bacağı nedeniyle biyonik kız denilen şarkıcı Çiğdem Yüce evlendi.

Alanya ilçesinde, geçen yıl nişanlısıyla geçirdiği trafik kazasında sağ bacağı kopan genç manken ve şarkıcı Çiğdem Yüce, bir yıldır yanından ayrılmayan Alper Bezci ile evlendi. Protez bacak ve bastonla düğüne katılan Yüce, konuklara şarkılar söyledi.

Alanya ilçesinde, geçen yıl nişanlısıyla geçirdiği trafik kazasında sağ bacağı kopan genç manken ve şarkıcı Çiğdem Yüce, bir yıldır yanından ayrılmayan Alper Bezci ile evlendi. Protez bacak ve bastonla düğüne katılan Yüce, konuklara şarkılar söyledi.

Manken ve şarkıcı Çiğdem Yüce (26), nişanlısı Alper Bezci (31) ile Ankara'dan dönerken Alanya'ya bağlı Okurcalar beldesinde trafik kazası geçirerek ağır yaralanmış ve beş gün yoğun bakım ünitesinde kaldıktan sonra yaşam mücadelesini kazanmıştı. Çiğdem Yüce, Alper Bezci ile Antalya'da Grida City Otelde düzenlenen törenle evlendi. Düğüne baston ve protez bacağıyla gelen Çiğdem Yüce, Alper Bezci ile dans ettikten sonra davetlilere 'Seni seviyorum, dinle' şarkısını söyledi.

Çiftin dansı sırasında duygusal anlar yaşandı. Genç çift dans sırasında gözyaşlarına hakim olamadı. Nikah töreninde protez bacağı ile damadın ayağına basan Yüce, "Ayağına ben bastım" dedi. Kazadan sonra bir gün olsun nişanlısının kendisini yalnız bırakmadığını, ancak kendisi için evlilik planlarının kazadan sonra hayale dönüştüğünü belirten genç şarkıcı, şöyle konuştu: "Çok mutluyum. Her şeyi yaşayabileceğimi düşünebilirdim ama bu geceyi asla düşünemedim. Bu geceye ulaşmak, benim için çok uzak ve uzun bir

yolculuk oldu. Bu mutluluğu yaşatan Allah'ıma şükrediyorum. Hayatta kaldığım her gün bu geceki mutluluğu hayal ettim."

Nişanlısının yanından bir senedir ayrılmayan Alper Bezci de hayal dünyasında olduklarını ve sevgilisini hiç yalnız bırakmayacağını söyledi. Kaynak: ihalogo.jpg

VİDEO HABER: Antalya - Biyonik Kız Evlendi Haberi Videosu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu Haberi Akşam İzlemiştim...

Mutlulukları Gözlerinden Okunuyordu...

Ne Mutlu ki Sevdiği Vefalı ve Gerçekten Seven Biriymiş...

Rabbim Mutluluklarını Daim Eylesin İnşallah... (Amin)

Darısı Tüm Yüreğine Aşkı İşlemiş Olanlara...

Teşekkürler Canım Paylaştığın İçin Bu Güzel Haberi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap