Engelliler Genel Bölüm

Forumlar

 1. Gündem

  Engelliler ve engelliliği ilgilendiren konular hakkında, gündemin oluştuğu bölümdür.Yasal düzenlemelerde olmak üzere, karşılaşılan her türlü sorunun çözümüne yönelik olarak attığımız adımları buradan takip edebilir ve mücadeleye destek verebilirsiniz.

  237
  ileti
 2. Ayrımcılıkla Mücadele, İnsan, Toplum, Bugün-Yarın

  Ayrımcılıkla Mücadele, İnsan, Toplum, Bugün-Yarın SADECE VE SADECE engellilerle ilgili sosyal politikalar, toplumsal yaklaşımlar, hükümet politikaları, dünya politikaları; ve insana/doğaya dair her konuda buraya yazabilirsiniz.

  474
  ileti
 3. 169
  ileti
 4. Yaşama Dair Anı, Düşünce ve Duygularımız

  Yaşayıp unutamadığınız ve paylaşmak istediğiniz anı, düşünce ve duygularınızı buraya yazabilirsiniz.

  120
  ileti
 5. Engellilerle İlgili Ürünler Hakkında Bilgi

  Engellilerle ilgili hertürlü ürün (tekerlekli sandalye, işitme cihazı, baston, protez, asansör, rampa, nakil sistemleri vs.) hakkındaki bilgileri burada paylaşabilirsiniz.

  487
  ileti
 6. Özel Donanımlı Oto, H Sınıfı Ehliyet Bilgi

  Engellilerin kullanabildiği ve bazı vergilerde indirimlerin söz konusu olduğu otomobiller ve diğer motorlu araçlar ile, H sınıfı ehliyet, Otopark vs. hakkında, her türlü bilginizi ve sorularınızı burada paylaşabilirsiniz.

  144
  ileti
 7. 269
  ileti
 8. 164
  ileti
 9. Hukuksal Konular

  Sakatlıkla ilgili yada ilgisiz mahkeme süreçleri, mahkeme kararları ve benzeri tüm hukuki soruları ve bilgileri yazabilirsiniz.

  9
  ileti
 10. Bilgi Bankası

  Haklarımız, Engelliler için çıkarılmış gerekli yönetmelik, tüzük ve mevzuatları; bulabileceğiniz gibi, haklarımız ve ilgili konularda Sorularınızı bu bölümde iletebilirsiniz...

  406
  ileti
 11. Diğer Engel Grupları

  Tüm Engel Grupları Bu Bölümde Katagorilenmiştir.Kendi Engel Gruplarınız Hakkında Herşeye Ulaşabilirsiniz ve Aynı kaderi paylaşan Arkadaşlar ile Görüşebilirsiniz..

  193
  ileti
 12. İlanlar..

  Engellilerin istihdamına yönelik, eleman alımı duyurularının yapıldığı ve ikinci el eşya alım satımıyla ilgili duyuruların bulunduğu. Engellilerin işine yarayacak ürünlerin (medikal...vs) tanıtımlarının yapıldığı bölümümüz.

  95
  ileti
 13. Off Topic- Serbest Bölüm

  Yukarıdaki forumlarlara uymayan konuları burdan paylaşabiliriz.

  176
  ileti